Zespół Halestorm wejdzie do studia w styczniu

/ 16 grudnia, 2013

Niemalże cały obecny rok członkowie formacji Halestorm poświęcili na promowanie swojego drugiego studyjnego wydawnictwa zatytułowanego "The Strange Case Of…". Teraz przyszedł czas na krótki odpoczynek związany ze zbliżającymi się świętami. Następnie muzycy ponownie wezmą się do pracy – jednak nie na trasie, ale w studiu.

O planach na najbliższy czas opowiadał w wywiadzie dla Billboard.com Arejay Hale:

Planujemy zamknąć się tam [w studiu – przyp. red.] na cały styczeń i po prostu pisać nowe utwory. Podczas całej trasy koncertowej nie mieliśmy tak naprawdę okazji, żeby usiąść i tworzyć wspólnie jako zespół. Cały czas coś piszemy tu i tam w czasie trasy. To jednak bardzo trudne, ponieważ nasze dni są niemalże w całości zapełnione i nie ma miejsca na twórcze myślenie. Skupiamy się na występach i nie starcza uwagi na pisanie tekstów.

Zespół Halestorm ma na swoim koncie dwa albumy studyjne. Ostatnio natomiast muzycy opublikowali EP-kę z coverami zatytułowaną "ReAniMate 2.0: The CoVeRs eP". Wykonali utwory takich zespołów jak AC/DC, czy Fleetwood Mac. Całe wydawnictwo do przesłuchania TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także