Zespół Leash Eye zapowiada trzecią płytę

/ 29 sierpnia, 2013

Nowy album warszawskiego zespołu Leash Eye zatytułowany został "Hard Truckin' Rock" i zostanie opublikowany jesienią tego roku. Okładka wydawnictwa mocno nawiązuje do stylu muzycznego, charakteryzującego ten band, ale także do tytułu płyty.

O tym obrazku opowiada gitarzysta formacji, Opath:

Autorem okładki do płyty jest Jarek Ochendzan znany w gronie znajomych jako Bisqp. Ten sam człowiek jest również autorem okładki do V.I.D.I. Współpraca z Jarkiem układa się bardzo dobrze i tyczy się nie tylko okładek, ale również plakatów czy grafik na naszych koszulkach, naszywkach itp. Obrazek na okładce, a raczej jego przekaz jest jasny, dosadny, a także oczywisty – i o to nam chodziło!

Członkowie Leash Eye nazywają obecnie swoją muzykę Hard Truckin’ Rock, a w praktyce jest to mieszanka dużej ilości melodyjnego hard rocka rodem z lat 70. oraz elementów stoner metalu, czy też southern rocka. Brzmienie zespołu to osadzona sekcja rytmiczna wzbogacona o gitary oraz przesterowane organy Hammonda. To wszystko okraszone niebanalnym, typowo hardrockowym wokalem.

Lista utworów płyty "Hard Truckin' Rock":

01. Fight The Monster
02. Me & Mr. Beam
03. The Nightmare Ain't Over
04. Passing Lane Blues
05. S.B.F. Anthem
06. Been Too Long
07. The Drag
08. On The Run
09. Twice Betrayed
10. The Age Ov Kosmotaur
11. The Song About Drinkin', Smokin', Rollin', Rockin' And Basically Doin' It All Wrong
12. Never Enough

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także