Zespół U2 wystąpi na rozdaniu Oscarów

/ 13 lutego, 2014

Zespół U2 przeżywa obecnie najlepszy okres od lat. Ich utwór nagrany na potrzeby filmu "Mandela: Long Walk to Freedom" został już doceniony przez jury przyznające Złote Globy, piosenka jest także nominowana do Oscara. Między innymi z tego powodu popularni Irlandczycy będą występować podczas ceremonii rozdania tych prestiżowych nagród filmowych.

Bono potwierdził, że zaprezentują utwór "Ordinary Love", ale także kilka innych przebojów ze swojego bogatego repertuaru. Na scenie zaprezentują się także Pharrell (nominowany w tej samej kategorii co U2) oraz Idina Menzel. Uroczystość wręczenia Oscarów odbędzie się 2 marca w hollywoodzkim Dolby Theatre. Galę poprowadzi Ellen DeGeneres.

Przypomnijmy, że zespół U2 jest nominowany do nagrody w kategorii "Najlepsza piosenka oryginalna", a popularni muzycy będą rywalizowali o statuetkę ze wspomnianym Pharrellem Williamsem, Karen O, czy Brucem Broughtonem.

Niedawno Irlandczycy zaprezentowali drugi utwór ze swojej nowej, jeszcze nieopublikowanej płyty (można go znaleźć TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także