Ziyo wyrusza w trasę!

/ 17 listopada, 2011

Grupa zadebiutowała w 1986 roku na festiwalu w Jarocinie i od lat otoczona jest niesamowita estymą i mianem jednego z najbardziej "kultowych" zespołów sceny rockowej w naszym kraju.

W przekrojowym programie koncertów znajdą sie najbardziej znane utwory z wczesnego okresu działalności a w śród nich pierwszy wielki przebój zespołu "Wyspy (Bliżej gwiazd)" oraz najpopularniejsze piosenki z kolejnych albumów, na czele z jednym z największych hitów polskiej muzyki, utworem "Magiczne słowa (Wszystko to co mam)".

Muzycy zagrają również kompozycje z najnowszych singli ( "Sms 636", "T..M..K..", "Horoskop na urodziny" oraz "Poste Restante" ) promujących ostatni album Ziyo – "Puzzle" w rozgłośniach radiowych.  Specjalną atrakcją, tych jak zawsze przepełnionych niesamowitą energią i klimatem spektakli będą zaaranżowane przez Ziyo covery tak znanych i cenionych grup jak: Simple Minds, Deep Purple, Depeche Mode, U2, Ultra Vox czy Queen.

Z pewnością tak urozmaicony artystycznie program, będzie muzyczną ucztą i jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym przeżyciem dla każdego miłośnika tej sztuki… przez duże S.

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także