Znamy support Linkin Park we Wrocławiu

/ 25 marca, 2014

Fall Out Boy – niesłabnąca popularność zespołu trwa od 2005 roku, tj. od czasu wydania albumu "From Under The Cork Tree", promowanego singlami takimi jak "Sugar, We're Goin Down" czy "Dance, Dance", które natychmiast stały się przebojami. Następna płyta "Infinity on High" z hitami "This Ain't a Scene, It's an Arms Race" czy "Thnks fr th Mmrs" znalazła się na pierwszym miejscu listy Top200 amerykańskiego magazynu Billboard. Po płycie "Folie à Deux", wydanej w 2008 roku zespół ogłosił zawieszenie działalności. W 2013 roku powrócili za to z kolejnym, rewelacyjnym albumem pt. "Save Rock and Roll". Promocyjny singiel "My Songs Know What You Did in the Dark (Light Em Up)" zadebiutował na 13. miejscu na amerykańskiej liście singli magazynu Billboard. Fall Out Boy był wielokrotnie doceniany i nagradzany, m.in. nominacją do Grammy, trzykrotną wygraną Kerrang! Awards oraz wieloma nagrodami MTV.

Koncerty Fall Out Boy to ogromna, nietuzinkowa dawka energii i pozytywnych emocji. Koncert we Wrocławiu będzie pierwszym występem zespołu w Polsce.

Sławomir Nowaczewski, promotor koncertu:

Z ogromną radością ogłaszamy pierwszy koncert Fall Out Boy w Polsce. Długo staraliśmy się o pozyskanie zespołu dla polskiej publiczności. Fakt, że przyjęli nasze zaproszenie traktuję jako promotorski sukces. Zespół własnymi koncertami w 100% zapełnia przestrzenie koncertowe, a mimo to zgodził się zagrać jako suport Linkin Park.

Więcej na temat koncertu Linkin Park TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także