Znamy support Petera Gabriela

/ 9 kwietnia, 2014

Jennie Abrahamson i Linnea Olsson wystąpią jako support na koncercie Petera Gabriela 12 maja 2014, w Atlas Arenie w Łodzi. Informacje o cenach biletów na to wielkie muzyczne wydarzenie TUTAJ.

Pochodzące ze Szwecji wokalistki Jennie Abrahamson i Linnea Olsson znane są z zachwycających występów podczas wielu koncertów Petera Gabriela. Jennie znana jest z wykonania z Peterem Gabrielem utworu "Don’t Give Up". Krytycy nazywają Jennie młodszą, bardziej dostępną Kate Bush. Linnea Olsson jest przede wszystkim fantastyczną wiolonczelistką, która w 2014 roku wydała swój solowy album "Ah!".

Peter Gabriel to muzyk z ogromnym doświadczeniem i dorobkiem. Jest założycielem i współtwórcą sukcesu grupy Genesis. Jego kariera rozwinęła się jednak jeszcze bardziej, gdy zdecydował się na rozpoczęcie kariery solowej. Ma na swoim koncie wiele doskonałych albumów, z których zdecydowanie najwyżej ocenianym jest wspomniany "So" z 1986 roku. Ostatnim wydawnictwem muzyka jest krążek "New Blood", na którym znalazły się orkiestrowe aranżacje największych przebojów z całego dorobku Gabriela. Ten album ujrzał światło dzienne w 2011 roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także