Żona Wayne'a Statica wytatuowała sobie ramię na jego cześć

/ 28 lipca, 2015

Tera Wray Static, wdowa po wokaliście zespołu Static-X, chce złożyć mu hołd i w zaprzyjaźnionym studiu tatuażu Strata Tattoo Lab w Yucca Valley w Kalifornii zaczęła rysować go sobie na ramieniu. Jay' e Jones bardzo starał się zachował podobieństwo.

 

Check out Tera ' s Wayne tattoo. All of this was done on 1 sitting. Done by Jay 'e Jones

Posted by Wayne Static on 27 lipca 2015

 

O gest żony wszyscy odebrali jako wyraz miłości do męża i tęsknoty za zmarłym, o tyle kolejna grafika zamieszczona przez nią na Facebooku wywołała niesmak części fanów. Był to… plakat reklamujący wspomniane studio.

Wayne Static zmarł 1 listopada 2014 roku wskutek przedawkowania leków i alkoholu. Miał 48 lat. Jego żona zeznała wtedy, że:

Wziął przepisany mi oksydon, alprazolam i popił to alkoholem, żeby zmniejszyć atak paniki.

Gdy obudziła się około 15.30 znalazła go martwego w łóżku. Od śmierci minęło zapewne kilka godzin, gdyż pogotowie odnotowało, że zwłoki były sine i że nastąpiło stężenie pośmiertne. Żona zapewniała, że śmierć na pewno nie była spowodowana przedawkowaniem narkotyków – z nimi Wayne Richard Wells (jak naprawdę się nazywał) miał skończyć w 2009 roku.

Muzyk znany był przede wszystkim z grupy Static-X, z którą przez zakończeniem działalności w czerwcu 2013 roku, nagrał sześć studyjnych płyt. Od tamtego czasu do chwili śmierci kontynuował karierą solową. Jego jedynym albumem solowym był „Pighammer” z 2011 roku. Z niego pochodzi singiel „Assassins of Youth”.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także