ŠKODA Auto Muzyka – Twoja lista samochodowych przebojów

/ 11 września, 2012

Chcemy, by każda chwila spędzona na drodze była czystą przyjemnością, a wszystkie samochody stały się największą sceną w Polsce. ŠKODA Auto Muzyka to konkurs dla młodych muzyków, których piosenki będą towarzyszyć nam podczas jazdy. Zapraszamy wszystkich artystów i zespoły do zaprezentowania swojej twórczości i stworzenia listy samochodowych przebojów.

Daj się usłyszeć! Nie ważne co grasz: jazz, rock, funk, reggae czy rap, ważne by Twoja muzyka urzekła kierowców i zyskała uznanie naszych jurorów. Czekamy na prawdziwe objawienia, muzykę jakiej jeszcze nie znaliśmy, przekazującą autentyczne emocje, tworzoną z pasją, dzięki której krajobraz obserwowany zza szyby samochodu stanie się fascynującym teledyskiem, a przymusowy postój na światłach lub w korku zostanie złagodzony relaksującą aranżacją.

Ty też możesz być jurorem. Co jest dla Ciebie najważniejsze podczas jazdy: mocna linia basu, charyzmatyczny wokal, chwytliwa melodia, czy nieposkromiona energia? Wybierz najlepsze zespoły kierując się własnym gustem. Sto utworów, które uzyskają najwięcej głosów publiczności przejdzie do finału konkursu.

Utwory, wybrane przez Internautów będą oceniane przez grono wybitnych artystów i dziennikarzy muzycznych. Michał Urbaniak – żywa legenda światowego jazzu. Wojciech Waglewski – gitarzysta, kompozytor, aranżer, producent muzyczny i autor tekstów – założyciel i lider jednego zespołu Voo Voo. Andrzej Smolik – uznany polski muzyk, kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Agnieszka Szydłowska ­– jedna z najlepiej rozpoznawalnych dziennikarek polskiego radia. Piotr Metz – ceniony dziennikarz muzyczny Trójki. Piotr Stelmach – znany dziennikarz muzyczny i prezenter Programu Trzeciego Polskiego Radia. Nasi jurorzy będą słuchać utworów finalistów podczas jazdy samochodem. Ich zadaniem będzie wybranie 10 zwycięzców. Nagrodą główną dla wyróżnionych wykonawców będzie koncert w Studiu im. Agnieszki Osieckiej radiowej Trójki. Dodatkowo jeden wykonawca z nagrodzonej dziesiątki otrzyma nagrodę publiczności przyznaną przez Internautów – nagranie profesjonalnego teledysku.

Każdy może trafić na koncert, zwycięzcy na własny w Studiu Osieckiej, a internauci na dowolny wskazany przez siebie koncert w Europie. Wystarczy wziąć udział w konkursie dla publiczności i przesłać własną zapowiedź ulubionego utworu muzycznego. Autor najciekawszej "zajawki" ma szansę wygrać wyjazd na koncert w Europie. ŠKODA zapewni bilety oraz transport dla zwycięzcy i trójki jego przyjaciół.

Zapraszamy wszystkich do tworzenia własnych kompilacji muzyki do samochodu. Odwiedzajcie stronę ŠKODA Auto Muzyka, słuchajcie i ściągajcie wybrane przez siebie piosenki, by układać z nich własne playlisty. Nowa muzyka odmieni waszą zmotoryzowaną codzienność.

Konkurs ŠKODA Auto Muzyka jest projektem realizowanym w ramach programu rekomendacji ŠKODA. Wiesz co dobre! Na zgłoszenia czekamy od 1 września do 30 października 2012 roku. Więcej szczegółów o konkursie na www.skodaautomuzyka.pl

 

Link do filmu o konkursie:

http://www.youtube.com/watch?v=wsfi6xBkCFI&feature=plcp

red

KOMENTARZE

Przeczytaj także