"Made in Polska": start już za kilka dni

/ 4 grudnia, 2013

Koncerty organizowane przez Telewizję Polską zostaną zarejestrowane 10 i 11 grudnia, a ich emisja odbędzie się już wkrótce na antenie TVP2. Aby jak najpełniej zrealizować cel projektu, audycja została podzielona na części.

Polski rock zaprezentują Cool Kids Of Death. Grający muzykę alternatywną łodzianie zadebiutowali w 2002 roku i od razu zostali wybrani "Nadzieją Roku" w plebiscycie czytelników magazynu muzycznego Tylko Rock. Od tamtej pory nagrali 6 albumów, a liczba ich fanów stale rośnie.

Koncerty zostaną nagrane w Centrum Produkcji Filmowo Telewizyjnej – ATM Studio, które jest najnowszą i jedną z najnowocześniejszych wytwórni filmowych w naszym kraju, znaną z realizowanych przez Telewizję Polską programów "Bitwa na głosy" i "The Voice of Poland". Do każdego nagrania zostanie sfilmowany materiał pokazujący atmosferę za kulisami, wywiady z muzykami oraz powstawanie koncertu (próby, przygotowania). Te kilkuminutowe klipy, reżyserowane przez Tomasza Knittla, będą wprowadzały widza w historię zespołu oraz pokazywały sylwetki muzyków.

O projekcie "Made in Polska" pisaliśmy również w opublikowanym kilka dni temu, grudniowym wydaniu pisma Teraz Rock.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także