"Nie" dla Weilanda w Velvet Revolver

/ 13 sierpnia, 2014

Możemy być już chyba pewni, że wcześniej czy później grupa Velvet Revolver wznowi działalność. Najważniejsi w zespole, czyli Slash i Duff McKagan wspominali, że będą poszukiwali nowego frontmana. Co prawda jeszcze nie teraz, ponieważ są zaangażowani w inne projekty, ale popularna grupa na pewno powróci z nowym materiałem.

Pytanie zatem, kto będzie wokalistą? Scott Weiland, który pełnił tę rolę przez kilka lat, miał nadzieję, że uda mu się wrócić do zespołu – żartował nawet, że w ostateczności może wziąć udział w przesłuchaniach. Jego nadzieje rozwiał jednak Duff McKagan w wywiadzie dla VH1 Radio:

Nie, ten człowiek jest poza zespołem. Wiesz, to był tylko jeden z rodziałów w naszym życiu. Nie moment przełomowy, po prostu rozdział. Życzę mu wszystkiego co najlepsze i mam nadzieję, że wszystko u niego dobrze.

Można odnieść wrażenie, że wypowiedź McKagana jest nieco chłodna. Fakt faktem Scott Weiland ma bardzo trudny charakter i niewykluczone, że ostatnie spotkanie z kolegami z Velvet Revolver nie należało do najprzyjemniejszych. Basista w tym samym wywiadzie potwierdził, że na ten moment nie są prowadzone żadne przesłuchania na stanowisko wokalisty, ponieważ zapewne by o tym wiedział.

Zespół Velvet Revolver nagrał dwa albumy studyjne – "Contraband" w 2004 roku oraz "Libertad" trzy lata później. Nigdy oficjalnie nie ogłoszono zakończenia działalności zespołu.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także