"Rodzina Osbourne'ów" na VH1

/ 14 listopada, 2014

Kilka dni temu Sharon Osbourne poinformowała, że ona i jej cała rodzina są gotowi na nagranie kolejnych, około ośmiu odcinków reality show "Rodzina Osbourne'ów". Fani serii nie posiadali się z radości, ale szybko okazało się, że MTV – stacja, która emitowała program w latach 2002-2005 – nie jest specjalnie zainteresowana tą deklaracją.

Jak donosi The Hollywood Reporter, nowe odcinki "Rodziny Osbourne'ów" pojawią się w stacji VH1, która należy do tego samego właściciela co MTV, czyli Viacom. Dla fanów to dobra wiadomość, ponieważ oznacza, że seria wróci do telewizji, natomiast sam wybór stacji nie jest aż tak ważny. Można odnieść wrażenie, że w MTV na stałe zagościły nieco inne produkcje, które nawet w najmniejszym stopniu nie są związane z muzyką…

Dlaczego właściwie rodzina Osbourne'ów chce znów pojawić się w telewizji? Tak tłumaczyła to ostatnio Sharon:

Ozzy zdecydował, że chce nagrać jeszcze kilka odcinków – około ośmiu – programu "Rodzina Osbourne'ów". Niedługo minie trzynaście lat, od kiedy nagraliśmy pierwszy z nich. Mówił, że przez trzy lata, kiedy je nagrywaliśmy, był non-stop pijany i teraz chciałby to zrobić na trzeźwo.

Przypomnijmy, że Ozzy Osbourne już niedługo powinien zając się czymś znacznie ważniejszym – on i jego koledzy z Black Sabbath planują nagrać ostatnią płytę i wyruszyć w pożegnalne tournée. Zanosi się na to, że Ozzy Osbourne będzie miał bardzo pracowite miesiące.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także