"Rodzina Osbourne'ów" powraca!

/ 8 listopada, 2014

Pewnie większość z Was pamięta serial emitowany przez MTV, w którym główną rolę odgrywali członkowie rodziny Osbourne'ów? Rzecz działa się w latach 2002-2005 i choć ten reality show zbierał mniej lub bardziej pochlebne opinie, był niezwykle popularny. Wiele wskazuje na to, że powróci na srebrny ekran.

Mówiła o tym Sharon Osbourne w niedawnym wywiadzie:

Ozzy zdecydował, że chce nagrać jeszcze kilka odcinków – około ośmiu – programu "Rodzina Osbourne'ów". Niedługo minie trzynaście lat, od kiedy nagraliśmy pierwszy z nich. Mówił, że przez trzy lata, kiedy je nagrywaliśmy, był non-stop pijany i teraz chciałby to zrobić na trzeźwo.

Motywacja bez wątpienia oryginalna, ale czy forma – po tylu długich latach – ponownie odniesie sukces? Trudno powiedzieć, ale chyba nic nie zaszkodzi spróbować. Co ciekawe, w zeszłoroczne wakacje Ozzy mówił w jednym z wywiadów, że w żadnym wypadku nie chce nagrywać kolejnych odcinków i w ogóle nie chce być w "pie****onej telewizji". Jak się jednak okazuje, tylko krowa nie zmienia poglądów…

Przypomnijmy, że muzyk już niedługo powinien zając się czymś znacznie ważniejszym – on i jego koledzy z Black Sabbath planują nagrać ostatnią płytę i wyruszyć w pożegnalne tournée. Zanosi się na to, że Ozzy Osbourne będzie miał bardzo pracowite miesiące. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także