Bez kategorii

"Spotkaj się ze Slashem!" – zapowiedź konkursu

/ 22 października, 2014

Za niespełna miesiąc, 20 listopada do Krakowa przyjedzie legendarny gitarzysta i wielka muzyczna osobność – Slash. Muzyk, którego wesprą Myles Kennedy i panowie z The Conspirators, będzie promował swoje nowe wydawnictwo zatytułowane "World on Fire". Jednak poza pojawieniem się na scenie, Slash spotka się również z fanami na tak zwanym "meet & greet".

Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ już za tydzień przekażemy Wam wszystkie szczegóły konkursu, w którym do wygrania będzie uczestnictwo w tym niezwykłym spotkaniu! Informacje dotyczące zabawy pojawią się w listopadowym "Teraz Rocku" oraz na naszej stronie internetowej. Teraz natomiast chcieliśmy przekazać Wam ważną wiadomość – każdy, kto będzie chciał wziąć udział w zabawie będzie MUSIAŁ posiadać własny egzemplarz październikowego "Teraz Rocka" oraz bilet na koncert.

Pismo, którego okładkę zdobi właśnie Slash, nadal dostępne jest w kioskach w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym. Wejdźcie na naszą stronę za tydzień, tj. 29 października – będzie się działo!

mg

KOMENTARZE