"Teraz Historia" zaskoczy Cię w czerwcu!

/ 27 maja, 2014

Jak wiecie od kilku dni, nasze pismo bardzo się zmieniło. Nie tylko odświeżyliśmy jego wygląd, ale postaraliśmy się o nowe działy. Jednym z nich jest "Teraz Historia", w którym znajdziecie wiele znakomitych tekstów dotyczących największych rockowych wykonawców.

Już na samym początku czerwcowego numeru przywita Was tekst, w którym opiszemy wprowadzone zmiany i wytłumaczymy Wam nasz zamysł…

Historia rocka ciągle jest żywa i inspirująca dla nowych pokoleń muzyków, a przy tym fascynująca dla prawdziwych fanów. Dlatego – wraz ze zwiększeniem objętości pisma – wprowadzamy nowy dział „Teraz Historia”, w którym w bardziej urozmaicony niż dotąd sposób będziemy penetrować przeszłość rockowych mistrzów. Kolejna nowość – rozkładówka z felietonami. Pojawiły się też nowe rubryki. Mamy nadzieję, że lektura odświeżonego (także graficznie) „Teraz Rocka” będzie jeszcze przyjemniejsza.

Jak widzicie, zmian będzie sporo. Wszystko jednak po to, żeby pismo jeszcze bardziej przypadło Wam do gustu. To co? Jutro widzimy się w kiosku?

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także