"Teraz Rock" z kalendarzem od środy w sprzedaży

/ 22 listopada, 2015

Ponieważ ubiegłoroczny dodatek, rockowy kalendarz, bardzo przypadł Wam do gustu, również w tym roku postanowiliśmy wzbogacić grudniowego „Teraz Rocka” o podobną niespodziankę. Nie oznacza to oczywiście, że zapomnieliśmy o wywiadach, artykułach czy recenzjach…

W tym miesiącu wkładkę poświęciliśmy twórczości Stevena Wilsona, którego kojarzyć powinni wszyscy fani Porcupine Tree i rocka progresywnego. Zgodnie z tradycją, pokusiliśmy się również o ranking – tym razem wyselekcjonowaliśmy dla Was „25 niepokornych rocka”, co było doskonałą okazją, żeby okładkę grudniowego „Teraz Rocka” zdobił sam Ozzy Osbourne.

Nie zabrakło wywiadów – porozmawialiśmy z Dawidem Podsiadło, Marcinem Świetlickim, czy muzykami z zespołów Maanam, Myslovitz, Danzig i Hurts. W artykułach znajdziecie tekst idealny na tę porę roku, czyli „Rockowe święta”, a ponadto napisaliśmy o grupach Nirvana, Slayer, T. Love Alternative, Puscifer i Tool.

Na koniec warto wspomnieć o relacjach z koncertów, ponieważ w ostatnich tygodniach nasi redaktorzy odwiedzili wiele fajnych imprez, co zaowocowało tekstami z występów Foo Fighters, Deep Purple, Europe, Fisha, festiwalu Soundedit, Joe Satrianiego, Dave Matthews Band czy Annihilator. Ponadto – recenzje najnowszych rockowych wydawnictw, wiadomości ze świata muzyki oraz ciekawe konkursy!

Grudniowy „Teraz Rock” pojawi się w kioskach i naszym sklepie internetowym 25 listopada i będzie dostępny w cenie 12,90 zł. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także