"Through the Never": Metallica umieści film animowany na DVD

/ 22 października, 2013

Film animowany "'Tallica Parking Lot" został zaprezentowany podczas Fantastic Festu w Austin 25 września. Wtedy jednak mogło go zobaczyć kilkadziesiąt wyselekcjonowanych osób. Ta nietypowa produkcja znajdzie się jednak jako bonus na płycie DVD/Blu-ray z filmem "Through the Never".

O filmie opowiadał Robert Trujillo:

Napisałem większość muzyki do tej animacji, choć James Hetfield pomogł mi dokończyć projekt. To oryginalna muzyka prosto od Metalliki. Będzie można zobaczyć tam wiele fajnych postaci – od "South Park", po "Beavis & Butthead" i Lemmy'ego z Motorhead.

Oznacza to, że na wydawnictwie – które powinno ujrzeć światło dzienne na początku przyszłego roku – znajdziemy nie tylko trzy wersje filmu "Through the Never", ale również garść bonusów, wśród których znajdzie się również animowany film "'Tallica Parking Lot". Produkcja powstała we współpracy z Titmouse Animation Studio i Mikem Judgem.

Członkowie zespołu Metallica nie ukrywają, że liczą na dobrą sprzedaż DVD/Blu-ray z filmem "Through the Never", ponieważ produkcja okazała się finansową klapą. Na ten moment film przynosi ponad 10 milionów strat (więcej TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także