"Yugopolis 2" już do kupienia

/ 12 października, 2011

Płyty te odniosły olbrzymi sukces komercyjny osiągając odpowiednio status platyny i złota. Wypromowały także znane szerokiej publiczności przeboje m.in. "Malcziki" Kazika, "Miasto budzi się" Pawła Kukiza, "Gdzie są przyjaciele moi" Maćka Maleńczuka czy "Rzadko widuję cię z dziewczętami" Kasi Nosowskiej i Pawła Kukiza. 

Yugopolis 2 to kontynuacja znanych sprzed lat płyt. Na krążku znalazły się zarówno utwory pełne nostalgii, jak i te stworzone do wspólnego biesiadowania. Płyta została podzielona na dwie części; „Nie ma czasu na sen” i „Dusza umiera przez ciszę”. W pierwszej z nich usłyszymy wielki przebój Yugopolis i Macieja Maleńczuka „Ostatnia Nocka”. Zagościł on na szycie list przebojów Radia Zet, Rmf fm i Pr. 3 Polskiego Radia. 

Yugopolis 2 z pewnością wypromuje kolejne przeboje, co gwarantują wyśmienici Artyści współtworzący tę płytę: Maciej Maleńczuk, Krzysztof Kiliański, Tymon Tymański, Dorota Miśkiewicz, Natu (Sistars), Atrakcyjny Kazimierz, Szu Szu i Magiera oraz zwycięzca polskiej edycji "Mam Talent"- Marcin Wyrostek. O wysoki poziom artystyczny zadbali Wojciech Mazolewski, Vlada Divljan, Atanas Valkov, Magiera czy Tomasz Bonarowski, a także autorzy tekstów- min. Rafał Bryndal, Bogdan Loebl. 

Yugopolis 2 podobnie jak poprzednie płyty to kopalnia przebojów, a takie piosenki jak "Dzień pełen pomyłek" Krzysztofa Kiljańskiego czy "Ostatnia nocka" Macieja Maleńczuka na pewno powtórzą sukces poprzedniczek. 

Płyta na rynku ukazała się w dwóch wersjach. Edycja zwykła zawiera 11 nowych utworów, zaś edycja specjalna została wzbogacona o siedem utworów bonusowych z płyty „Yugopolis- Słoneczna strona miasta”. Pomimo krótkiego okresu przedsprzedaży Albumy uplasowały się w czołówce najlepiej sprzeających się płyt w Polsce.

 

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także