A Perfect Circle dzieli się kolejnym utworem z nowego albumu [AUDIO]

/ 16 kwietnia, 2018

20 kwietnia, czyli już w najbliższy piątek, na rynku nakładem BMG ukaże się długo oczekiwana płyta grupy A Perfect Circle zatytułowana „Eat the Elephant”.

Rammstein wszedł do studia

Do tej pory muzycy udostępnili w sieci trzy premierowe utwory: The Doomed”, „TalkTalk” oraz „Disillusioned” (do tego ostatniego zresztą powstał również teledysk). Teraz przyszła pora na kolejny – „So Long, And Thanks for All the Fish”, który jako pierwsi poznali słuchacze brytyjskiego BBC Radio 1. Jest już on dostępny także w serwisie YouTube:

Producentem nadchodzącego albumu APC jest Dave Sardy, który współpracował w przeszłości m.in. ze Slayerem czy Marilynem Mansonem. Płyta została nagrana w składzie: Maynard James Keenan (wokal), Billy Howerdel i James Iha (gitary), Jeff Friedl (perkusja) oraz Matt McJunkins (bas).  

Wywiad z Maynardem Jamesem Keenanem znajdziecie w kwietniowym „Teraz Rocku”, dostępnym w kioskach, naszym sklepie i w formie e-wydania. W numerze zapoznacie się także z recenzją płyty „Eat The Elephant”. Bartek Koziczyński przyznał jej maksymalną ocenę, czyli 5 gwiazdek. Pochlebne opinie wygłaszają także inni – dziennikarz „Rolling Stone” napisał:

„Eat The Elephant” to nastrojowy i delikatny portret zespołu, który dorósł i nagrał płytę ukazującą, w jakim miejscu są teraz

Z kolei amerykański magazyn „Kerrang!” dodaje, że to „przyszły klasyk”.

Przypomnijmy: jest to pierwszy album A Perfect Circle od wydanego w 2004 roku „Emotive”, a pierwszy z autorskim materiałem od „Thirteenth Step” z 2003. Formacja zadebiutowała w 2000 roku – bardzo dobrze przyjętą – płytą „Mer de Noms”.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także