A Perfect Circle w Krakowie. Za co możesz zostać wyrzucony z koncertu?

/ 14 grudnia, 2018

A Perfect Circle wystąpi w Polsce po raz pierwszy. Grupa będzie promować wydany w tym roku album „Eat The Elephant”.

A Perfect Circle zagrali przebój AC/DC

Koncert odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie, a organizator przypomina, że zespół zabrania fotografowania i nagrywania. Zakaz ma być surowo przestrzegany, osoby, które się do niego nie zastosują, będą wypraszane z obiektu.

Poniżej czasowa rozpiska koncertu:

  • 18:30 Early Entrance – wejście bramką nr 2
  • 18:45 otwarcie bram
  • 20:00 Chelsea Wolfe
  • 21:15 A Perfect Circle

Dostępne są jeszcze bilety w następujących cenach:

  • Płyta – 240 PLN
  • Trybuny – 270 PLN
  • Trybuny – 210 PLN

Dlaczego A Perfect Circle zabrania jakiegokolwiek filmowania i robienia zdjęć podczas koncertów? Zapytał o to Bartek Koziczyński podczas rozmowy z Billym Howerdelem.

Trasa promująca album Eat The Elephant została odnotowana nawet w niemuzycznych mediach za sprawą zakazu używania komórek. Obawiacie się, że wszelkie pomyłki zostaną uwiecznione w internecie, czy telefony po prostu przeszkadzają w graniu?

Pewnie nie w takim stopniu, jak przeszkadzają innym widzom, ale i tak nie jest to fajne. Zapewne prowadziłeś kiedyś z kimś rozmowę, w której starałeś się przekazać coś ważnego, a ten ktoś gapił się w telefon. To podobna sytuacja. Gdy ktoś taki trafia się na koncercie – widziałem ludzi esemesujących, czy grających w gry – to tak naprawdę nie jest z nami. Ma rozproszoną uwagę. I nie szanuje pozostałych widzów, którzy muszą oglądać koncert przez telefon umieszczony przed ich twarzą, przesłaniający widok. To na pewno jest gorsze dla nich niż dla nas. Bo fakt, że coś trafi do internetu, jest mi zupełnie obojętny.

Całą rozmowę, dotyczącą nie tylko telefonów komórkowych, znajdziecie w grudniowym „Teraz Rocku”, dostępnym w sprzedaży.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także