A Perfect Circle zagrali w programie Jimmy'ego Kimmela [WIDEO]

/ 26 kwietnia, 2018

Płyta „Eat the Elephant”, najnowsze dzieło zespołu A Perfect Circle, ukazała się 20 kwietnia. Formacja zajmuje się obecnie promocją tego wydawnictwa, w efekcie czego pojawili się w programie telewizyjnym „Jimmy Kimmel Live”.

John Travolta zagra w filmie Freda Dursta

Zaprezentowali się na scenie, która mieści się obok studia, a podziwiała ich spora grupa osób. Zespół wykonał pochodzące z nowej płyty utwory „TalkTalk” oraz „So Long, And Thanks for All the Fish:

Producentem albumu APC jest Dave Sardy, który współpracował w przeszłości m.in. ze Slayerem czy Marilynem Mansonem. Płyta została nagrana w składzie: Maynard James Keenan (wokal), Billy Howerdel i James Iha (gitary), Jeff Friedl (perkusja) oraz Matt McJunkins (bas).

A Perfect Circle w Polsce!

Zespół wystąpi 15 grudnia w TAURON Arena Kraków, grupa pojawi się w Polsce w ramach trasy promującej płytę „Eat the Elephant”, która niedawno ukazała się na rynku. Bilety trafiły do sprzedaży wczoraj.

Ceny biletów na koncert A Perfect Circle:

  • Stojące kat. 1 (płyta stojąca) – 240 / 260 zł
  • Stojące kat. 2 (early entrance) – 300 / 320 zł
  • Siedzące kat. 1 – 270 / 290 zł
  • Siedzące kat. 2 – 210 / 230 zł

Do aktywności koncertowej zespół A Perfect Circle powrócił w 2010 roku, a w późniejszych latach jeszcze kilkakrotnie reaktywował się z okazji kolejnych występów. W kwietniu i maju zeszłego roku grupa wyruszyła w trasę po Ameryce, a tuż przed trasą ogłosiła podpisanie kontraktu na nowy studyjny album. Przy nowej płycie zespół wspomógł Dave Sardy (m.in. ZZ Top, Paolo Nutini, Royal Blood), a krążek promowały cztery znakomite single: „The Doomed”, „Disilliusioned”, „Talk Talk” oraz „So Long, and Thanks for All the Fish”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także