AC/DC publikuje kolejny fragment nowego singla i zdradza datę jego premiery [WIDEO]

/ 5 października, 2020


Premiera singla „Shot in the Dark” coraz bliżej! Utwór będzie pierwszą zapowiedzią nowego albumu od legendarnego AC/DC.


Kilka dni temu AC/DC podało pierwsze szczegóły dotyczące nowej płyty. Album zatytułowany najprawdopodobniej „Power Up” („PWR/UP”) nagrany został w składzie: Angus YoungBrian JohnsonCliff WilliamsPhil Rudd oraz Stevie Young. Niedługo później w sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź singla „Shot in the Dark”.

Teraz formacja opublikowała kolejny teaser tej kompozycji i poinformowała jednocześnie, że trafi ona do fanów już w najbliższą środę, 7 października. Poniżej znajdziecie kolejny fragment wspomnianego utworu:

Niedawna zapowiedź nowej płyty potwierdziła większość plotek, które w ostatnich miesiącach docierały do nas z obozu AC/DC. Mówiło się wówczas o powrocie do zespołu Briana Johnsona oraz Phila Rudda, a także publikacji nowej płyty.

Wiele sugestii dotyczyło również światowego tournée, ale jak do tej pory zespół nie przekazał fanom żadnych szczegółów dotyczących planów koncertowych. Nie wiadomo, czy – z powodu pandemii koronawirusa – duże stadionowe koncerty będą możliwe do zorganizowania, co może wpływać na brak decyzji członków AC/DC w tej sprawie.

KOMENTARZE

Przeczytaj także