Accept opublikował nowy utwór [WIDEO]

/ 19 kwietnia, 2019

Dzieje się ostatnio w obozie Accept – pod koniec roku z zespołem pożegnał się jeden z jego współzałożycieli, Peter Baltes. Długo nie było wiadomo, co dalej z zespołem, ale ostatecznie został on wzmocniony przez basistę Martina Motnika oraz skrzypaczkę Avę-Rebekhę Rahman. Na razie oboje dołączyli do grupy w związku ze zbliżającą się trasą koncertową.

Zespół postanowił odwdzięczyć się fanom za cierpliwość publikując nowy utwór zatytułowany „Life’s a Bitch”, który właśnie pojawił się w serwisie YouTube:

Kompozycja oryginalnie ukazała się na siedmiocalowym winylu opublikowanym jako oficjalny singiel Accept. Na stronie „B” grupa umieściła koncertowe wykonanie „Restless And Wild” z Wacken Open Air 2017.

%%REKLAMA%%

Obecnie w składzie Accept znajduje się tylko jeden muzyk, który pamięta początku grupy – charyzmatyczny gitarzysta i lider Wolf Hoffmann. Poza nim w składzie znajduje się wokalista Mark Tornillo, który dołączył w 2009 roku, a także gitarzysta Uwe Lulis i perkusista Christopher Williams (obaj w składzie od 2015 roku). Dwoje muzyków, o których pisaliśmy na początku, ma na ten moment status tymczasowych członków grupy.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także