Accept zapowiedzieli nowy album. Co o nim wiemy?

/ 6 lutego, 2024
fot. Christoph Vohler

Właśnie poznaliśmy szczegóły związane z nową płytą zespołu Accept. Ujrzy światło dzienne już pod koniec kwietnia!


Legenda heavy metalu, zespół Accept, ogłosili premierę swojego nowego albumu „Humanoid”, który ukaże się 26 kwietnia 2024 roku. Pierwszy singiel i wideo zostaną wydane już 28 lutego.

Nadchodzące arcydzieło zostało ponownie wyprodukowane, nagrane, zmiksowane i zmasterowane przez uznanego przez krytyków producenta Andy’ego Sneapa.

Jestem bardzo zadowolony z „Humanoida”. Cały album ma niesamowitą energię! Praca z najlepszym metalowym producentem, Andym Sneapem, po raz kolejny była świetną zabawą! Stanowimy razem świetny zespół. Wszyscy uwielbiamy nowy album i nie możemy się doczekać, aż zagramy go na żywo! Mam nadzieję, że naszym fanom spodoba się tak samo jak nam.

– powiedział lider Accept, Wolf Hoffmann.

Od dziś fani mogą zapoznać się z nadchodzącym albumem na nowo uruchomionej interaktywnej stronie internetowej, gdzie mogą przeprogramować robota widocznego na okładce albumu i przy okazji odkrywać różne części krążka.

Okładka płyty „Humanoid”:

Accept w Polsce

Przypomnijmy, że Accept będzie jedną z gwiazd tegorocznego Mystic Festivalu. Impreza odbędzie się w Gdańsku w dniach od 5 do 8 czerwca.

Poza niemiecką legendą metalu, na festiwalu zagrają: Machine Head, Kreator, Bring Me the Horizon, Megadeth, Bruce Dickinson, Satyricon i wielu innych.

KOMENTARZE

Przeczytaj także