Ace Frehley i Peter Criss wezmą udział w pożegnalnym koncercie Kiss?

/ 6 listopada, 2019

17 lipca 2021 roku zespół Kiss po raz ostatni pojawi się na scenie. Będzie to miało miejsce w Nowym Jorku. Ma to być koncert wyjątkowy również dlatego, że do udziału w nim zaproszeni zostali wszyscy byli członkowie Kiss. Doniesienia te potwierdził menedżer grupy, Doc McGhee. Innymi słowy – o udział w koncercie poproszeni zostali skonfliktowani z liderami Kiss Ace Frehley i Peter Criss. Czy wezmą udział w hucznym pożegnaniu legendy rocka? Na razie żaden z wymienionych nie odniósł się do zaproszenia.

Poza wymienioną dwójką, jeśli słowa menedżera się potwierdzą, w Nowym Jorku powinniśmy również zobaczyć Vinniego Vincenta, który współtworzył Kiss w latach 1982-1984, a także Bruce’a Kulicka, który grał w zespole od 1984 do 1996 roku.

%%REKLAMA%%

Niedawno zespół Kiss poinformował, że ogłoszonych 75 koncertów będzie ich ostatnimi w karierze. Grupa postanowiła ponownie odwiedzić nasz kraj – zagrają 15 lipca 2020 roku w Arenie Gliwice. Będzie to drugi występ zespołu w Polsce w całej historii. Poprzedni odbył się w czerwcu tego roku w krakowskiej Tauron Arenie.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także