Ace Frehley zdradza, co nie podoba mu się u obecnego gitarzysty Kiss

/ 16 października, 2020


Tommy Thayer, obecny gitarzysta Kiss, został poddany ocenie przez Ace’a Frehleya.


Choć Ace Frehley nie jest członkiem Kiss od dłuższego czasu, bardzo chętnie wypowiada się o swoich byłych współpracownikach. Tym razem zapytany został o swoich zastępców, którzy pojawiali się w Kiss w latach 80. i 90, a także po ostatecznym odejściu Frehleya z zespołu w 2002 roku.

Oto jego krótkie podsumowanie:

Wielu myśli, że nie przyjaźnię się z Brucem Kulickiem, ale przyjaźnimy się od 20 lat (…) Spośród wszystkich gitarzystów Kiss, którzy pojawili się na moim miejscu, Bruce – przynajmniej moim zdaniem – wymiatał najbardziej. Był najlepszy.

Ace Frehley ocenił również obecnego członka Kiss, Tommy’ego Thayera:

Gdy pojawił się Tommy i dostał moje solówki, próbował grać je jeden do jednego, ale nie ma w sobie tej pychy i odpowiedniego nastawienia. Bruce, gdy grał moje solówki, robił to na swój sposób. Zmieniał nuty, był oryginalny. Tommy po prostu kopiuje ruchy. Bruce, przynajmniej obecnie, zdmuchuje Tommy’ego ze sceny.

Przypomnijmy, że Bruce Kulick grał w Kiss w latach 1984-1996, a przed nim w zespole byli jeszcze Vinnie Vincent oraz Mark St. John. Tommy Thayer zasilił szeregi zespołu w 2002 roku, czyli po drugim odejściu Ace’a Frehleya.

KOMENTARZE

Przeczytaj także