Adam Konkol (Łzy) poinformował fanów o poważnej chorobie: Pokonam ją jak katar

/ 12 kwietnia, 2024


Znany z poprockowego zespołu Łzy gitarzysta Adam Konkol opublikował na swoich mediach społecznościowych wstrząsającą wiadomość.


Adam Konkol, gitarzysta i kompozytor, znany z zespołu Łzy podzielił się na swoich mediach społecznościowych informacją o poważnej chorobie.

Konkol pisze:

W sumie nie wiem od czego zacząć. Jestem bardzo szczęśliwy a fizycznie jestem u szczytu formy. Jestem spełniony i wolny. Niektórzy już wiedzą a inni dowiedzą się z tego posta. Mam złośliwego raka Płuc, wiem, dziwne, nie pale i nie paliłem papierosów, ale czasem tak się podobno zdarza. Jestem po kilku konsultacjach i „normalnie,”, gdybym nie miał wady serca, po prostu wycięli by mi kawałek płuca i być może było by po sprawie, ale nie można. Nie można też chemioterapii, która by mnie po prostu zabiła, za to można „strzelać” w niego promieniami i taki jest plan. Normalne pytanie to „ile mi zostało?”, na moje oko około 58 lat, bo mój plan, by żyć co najmniej 106 lat się nie zmienił. Po prostu kto mnie zna ten wie… Z nie takich opresji wychodziłem cało, więc jak spotkacie mnie za 3 lata, to nie pytajcie „co on tutaj jeszcze robi?”, bo ja po prostu go pokonam jak mini katar. Mnie nie wspierajcie, nie trzeba, moja rodzinę tak… Czemu o tym pisze? Całe życie tłumilem w sobie swoje odczucia, myśli… „Płakałem” często w samotności, gdy nikt nie widział, ale to przecież nic takiego, to tylko życie. Kochani życzę Wam miłego dnia. Potrzebuje szczęścia, trzymajcie kciuki. Jak to mówi mój syn „mamy nowe zwierzątko w domu”. Kocham Was wszystkich.

Adam Konkol założył zespół Łzy w 1996 roku. Grupa wylansowała szereg przebojów, w tym „Agnieszka już dawno…”, „Oczy szeroko zamknięte” czy „Przepraszam cię”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także