Adam Lambert mówi, czy nagra z Queen płytę

/ 22 maja, 2019

Adam Lambert koncertuje z Queen już od niemal dekady. Czy doczekamy się kiedyś płyty studyjnej z jego udziałem?

Adam Lambert znowu zaśpiewał „Bohemian Rhapsody” w Idolu [WIDEO]

W wywiadzie dla „Hunger TV” Lambert powiedział:

Ludzie ciągle mnie pytają, czy chcemy coś razem nagrać. Nie jestem pewien, czy to by miało sens, bo to nie byłby Queen. Dla mnie Queen to Freddie Mercury. Uwielbiam z nimi współpracować i występować na scenie. Jest to dla mnie niezwykle ekscytujące i daje mi satysfakcję.

Wcześniej Brian May i Roger Taylor powiedzieli, że nie wykluczają nagrania albumu z Adamem Lambertem. Queen nagrał już płytę bez Freddiego Mercury’ego. Była to „The Cosmos Rocks” z 2008 roku nagrana z Paulem Rodgersem w roli wokalisty.

Ostatnio Brian May przyznał, że Queen nie zarobił ani centa na filmowej biografii „Bohemian Rhapsody”:

Uśmiałem się kilka dni temu, kiedy przeczytałem w gazecie, że wzbogaciliśmy się na tym filmie. Gdyby tylko znali prawdę. Niedawno mieliśmy spotkanie z księgowym i nadal nie zarobiliśmy na nim ani pensa. Jak wielki sukces musi odnieść film, żeby na nim zarobić?

Niedawno brytyjski „Sunday Times” opublikował coroczną listę najbogatszych Brytyjczyków, na której znaleźli się także członkowie Queen. Zespół jako całość ma na swoim koncie 445 milionów funtów (ponad 2,2 miliarda złotych), tym samym prześcigając urzędującą królową Elżbietę II, która zarobiła „tylko” 375 milionów funtów.

rf | fot. DianaKat1

KOMENTARZE

Przeczytaj także