Adam Levine (Maroon 5) w pięknych słowach pożegnał Kelly Preston

/ 15 lipca, 2020

John Travolta poinformował dwa dni temu o śmierci żony i aktorki, Kelly Preston. Kelly od dwóch lat walczyła z nowotworem piersi.

Travolta napisał:

Z ogromnym bólem informuję, że moja piękna żona Kelly przegrała dwuletnią walkę z rakiem piersi. Dzielnie walczyła i miała wsparcie wielu osób. Teraz poświęcę czas dzieciom, które straciły matkę, wybaczcie mi więc, że przez jakiś czas o mnie nie usłyszycie.

Kelly Preston w wieku 16 lat rozpoczęła karierę modelki, a potem poświęciła się aktorstwu. Zagrała w takich filmach, jak „Za dziesięć minut północ”, „Bliźniacy”, „Od zmierzchu do świtu” czy „Nic do stracenia”. Johna Travoltę poślubiła w 1991 roku. Wcześniej była żoną Kevina Gage’a.

%%REKLAMA%%

Aktorka wystąpiła między innymi w jednym z pierwszych teledysków zespołu Maroon 5, który powstał do utworu „She Will Be Loved”. Na planie spotkała się z Adamem Levine’em, wokalistą zespołu.

Ten postanowił oddać hołd Preston na swoim Instagramie, gdzie napisał:

Mój pierwszy udawany pocałunek… Będziemy za tobą tęsknić Kelly. Zawsze będziesz zajmować szczególne miejsce w moim sercu.

Poniżej wpis w oryginale:

 


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także