Adam Nergal Darski komentuje film „Tylko nie mów nikomu”: Przerażający

/ 13 maja, 2019

Film „Tylko nie mów nikomuTomasza Siekielskiego został opublikowany na platformie YouTube 11 maja i już został wyświetlony ponad 7 milionów razy. Traktujący o pedofilii w kościele film można obejrzeć za darmo.

O filmie wypowiedzieli się artyści i dziennikarze. Wśród nich znalazł się też Adam Nergal Darski z Behemotha, który udostępnił film na swoim profilu Facebookowym, podpisując „udostępnij, jeśli cię to obchodzi. Amen”. Następnie skomentował film na swoim profilu Instagram:

Film jest przerażający! To kolejny dowód, oparty na FAKTACH na to, jak potworny wpływ ma kościół katolicki i jego struktury na ludzi, którzy w nim i przy nim pracują. Jeśli chodzi o przestępstwa wobec dzieci powinna obowiązywać polityka ZERO TOLERANCJI, a winni powinni dostać najwyższą karę. Amen.

Tak o filmie „Tylko nie mów nikomu” mówi jego autor, Tomasz Siekielski:

Ten film został w całości sfinansowany ze zbiórki. W toku prac zgłosiło się do nas wiele ofiar, których historie nie znalazły się w tym dokumencie. Dotarły do nas nowe, szokujące dowody w tych sprawach. Dlatego zamierzamy nakręcić kontynuację i tak jak poprzednio chcemy, aby była to produkcja niezależna.

%%REKLAMA%%

Film można w całości obejrzeć poniżej.

 

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także