Aerosmith i Post Malone wystąpili razem [WIDEO]

/ 21 sierpnia, 2018

Post Malone, jeden z najpopularniejszych aktualnie raperów, wystąpił u boku Aerosmith podczas zamknięcia gali MTV Video Music Awards. Artysta najpierw wykonał swój przebój „Rockstar”, by następnie wraz z zespołem Stevena Tylera i Joe Perry’ego wykonać słynne przeboje „Dream On” i „Toys In The Attic”. Dołączył do nich kolejny raper, 21 Savage.

Utwór „RockstarPost Malone zwyciężył w tegorocznych MTV VMA w kategorii „Piosenka Roku”. Wśród innych laureatów znaleźli się Camila Cabello (Artystka Roku i Teledysk Roku za utwór „Havana”), Imagine Dragons za Najlepsze Rockowe Wykonanie czy Cardi B za Najlepszego Nowego Artystę.

Tymczasem Aerosmith zamierza dać serię specjalnych koncertów w Las Vegas. Gitarzysta Joe Perry niedawno powiedział:

Wiosną przyszłego roku zamierzamy grać w Las Vegas. Chcemy zrobić coś, czego nie robiliśmy wcześniej. Chcemy zagrać w mniejszym miejscu, dać show na mniejszą skalę. Aktualnie pracujemy nad produkcją. Chcemy stworzyć coś, czego nie mielibyście szansy oglądać na zwykłym koncercie Aerosmith.

Podczas tych koncertów mamy zamiar sięgnąć do naszej historii, ale bez zatracania istoty tego kim jesteśmy – rasowego zespołu, grającego ciężki rock.

Prowadzimy dyskusje, jak sprawić, by te koncerty były szczere, w rockandrollowym duchu, a jednocześnie miały w sobie coś, co przyciągnęłoby ludzi. Od dawna nie emocjonowałem się tak bardzo żadnym projektem Aerosmith.

Poniżej możecie obejrzeć fragment wspólnego występu Aerosmith, Post Malone i 21 Savage.

 

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także