Aerosmith przełożył trasę na 2021 rok. Znamy datę koncertu w Polsce

/ 5 czerwca, 2020

Aerosmith miał wystąpić w lipcu w Krakowie, jednak cała trasa została przełożona na przyszły rok. Grupa poinformowała, że powróci do Europy latem 2021 roku. Grupa w towarzystwie Rival Sons pojawi się w krakowskiej Tauron Arenie 5 lipca 2021 roku.

Niedawno Joe Perry twierdził, że grupa nie chce ryzykować i grać koncertów, jeśli nie będzie to zupełnie bezpieczne:

Jeśli koncerty powrócą – a wątpię w to – nie będziemy ryzykować. Nie chcemy brać na siebie odpowiedzialności i być tymi, którzy będą mówić ludziom: „Możecie przyjść, zaryzykujcie, załóżcie maski i bawcie się dobrze”.

Nie wyobrażam sobie pięciu tysięcy ludzi w hali czy teatrze. Wirus może się zbyt łatwo rozprzestrzenić. Jest zbyt wiele niewiadomych. Gdyby zaczęli otwierać [hale koncertowe] bardzo bym się zdziwił. Nie ma sensu zamykać wszystkiego, ale ludzie muszą się dystansować społecznie, nosić rękawiczki i maski. Uważam, że ludzie powinni korzystać ze zdrowego rozsądku.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także