„Alf”. Powstanie remake słynnego serialu

/ 2 sierpnia, 2018

Jeszcze nie znamy wielu szczegółów na temat nowej wersji „Alfa”. Wiadomo tyle, że słynny kosmita powróci na Ziemię, by spotkać się z zupełnie nową rodziną. W wersji oryginalnej Alf nawiedził rodzinę Tannerów, na czele której stał Willie Tanner, grany przez Maxa Wrighta.

Serial „Alf” nadawany był w latach 1986-1990 przez telewizję NBC. Nakręcono 102 odcinki podzielone na cztery sezony. Ostatni odcinek wyemitowano 24 marca 1990 roku. Mimo że serial cieszył się dużą popularnością, zdobył wiele nagród i chętnie był wznawiany w kolejnych latach, nigdy nie powstała jego kontynuacja. Pojawiały się za to różne spinoffy, w tym animowana wersja serialu. Jeszcze nie wiadomo, czy nowa wersja „Alfa” będzie kontynuowała wątki z poprzedniej serii, czy może wprowadzi zupełnie nową fabułę.

Aktualnie producenci szukają scenarzysty, który podejmie się napisania nowych przygód „Alfa”.

Nie wiadomo też, kto wcieli się w główne role. Mihaly „Michu” Meszaros – aktor węgierskiego pochodzenia, który poruszał się w kostiumie kosmity – zmarł w 2016 roku w wieku 76 lat. Meszaros mierzył niecały metr, dzięki czemu mógł zmieścić się w kostium niewielkiej kukiełki.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także