Alice Cooper już za kilkanaście dni zagra w Polsce. Koncert, na którym warto być!

/ 2 czerwca, 2022

Już niedługo do Polski przyjedzie jeden z najważniejszych artystów w całej historii muzyki rockowej – Alice Cooper.


Alice Cooper po prawie 10 latach powróci do magicznej – mieszczącej się nieopodal Słupska – Doliny Charlotty. Zagra tam w ramach światowej trasy promującej swój ostatni album – „Detroit Stories”.

Jedyny koncert legendarnego artysty w Polsce odbędzie się 15 czerwca 2022 roku, a gościem specjalnym wydarzenia będzie Michael Monroe – wokalista oraz jeden z założycieli zespołu Hanoi Rocks.

Bilety na koncert Alice Coopera w Dolinie Charlotty trafiły już do sprzedaży. Znajdziesz je na stronie internetowej organizatora imprezy.

Alice Cooper to postać, której fanom rocka nie trzeba przedstawiać. Jako jeden z pierwszych przeniósł rocka do mas oraz stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów lat 70. Horrorrockowy klimat w muzyce, jak i na scenie od zawsze przyciągał oddaną rzeszę fanów na wyjątkowe, pełne mroku, ale i przecież niezłej zabawy koncerty.

W Dolinie Charlotty, oprócz najnowszych numerów z niedawnego „Detroit Stories”, nie zabraknie także największych przebojów, jak „Poison” czy „School’s Out”. Duch Stevena jest wciąż z nami!

fot. Jenny Risher

KOMENTARZE

Przeczytaj także