Alice Cooper i Desmond Child znów połączyli siły

/ 17 lipca, 2020

Nominowany do Grammy, zdobywca Emmy i członek Songwriters Hall of Fame – Desmond Child – ponownie łączy siły z Alice Cooperem. Obaj panowie pracowali ostatnio wspólnie pod koniec lat 80. ubiegłego wieku, gdy powstawał jeden z najważniejszych albumów Coopera„Trash”. To właśnie z tej płyty pochodzi kompozycja „Poison”.

Warto jednocześnie nadmienić, że Child był odpowiedzialny lub współodpowiedzialny za powstanie takich przebojów jak „I Was Made for Lovin' You” Kiss, „You Give Love a Bad Name” oraz „Livin' on a Prayer” Bon Jovi czy „Dude (Looks Like a Lady)” Aerosmith.

O ponownej współpracy z Cooperem Child napisał w mediach społecznościowych:

Alice Cooper i ja przygotowujemy coś wielkiego, prawdziwe arcydzieło z myślą o przyszłym roku. To prawdziwa przyjemność ponownie pracować z rockowym geniuszem i wizjonerem, Alice Cooperem. Pamiętacie nasz album „Trash”? Posłuchajcie go od początku do końca. Brzmi, jakbyśmy nagrali go w ubiegłym tygodniu…

– napisał kompozytor i tekściarz.

%%REKLAMA%%

Alice Cooper niedawno nagrał piosenkę „Don’t Give Up” wraz z producentem Bobem Ezrinem. Powstały w ostatnich tygodniach utwór ma na celu dać pozytywną energię fanom w dzisiejszych czasach. W przyszłym roku ma pojawić się nowa płyta artysty.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także