All Them Witches zapowiedzieli koncert w Polsce [DATA, BILETY]

/ 16 września, 2020

All Them Witches wydali album „Nothing as the Ideal” 4 września tego roku. Zawierający osiem kawałków krążek został nagrany w legendarnym Abbey Road Studios w Studio Two (gdzie największe hity nagrywali The Beatles, Pink Floyd i wielu innych artystów). Producentami krążka są zespół oraz Mikey Allred (producent ich debiutanckiego wydawnictwa z 2015 roku „Dying Surfer Meets His Maker”).

W związku z premierą wspomnianego wydawnictwa All Them Witches ogłosili trasę koncertową. Zespół do Polski przyjedzie 14 października 2021 roku i zagra w warszawskiej Progresji.

All Them Witches w Polsce – bilety

  • Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 16 września o 12.00 i potrwa do piątku, 18 września do 9.00.
  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 17 września o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do piątku, 18 września do 10.00.
  • Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 18 września o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

„Nothing as the Ideal” jest następcą uznanego albumu All Them Witches z 2018 „ATW” i zeszłorocznego singla „1X1”. Wybiegająca w przyszłość najnowsza propozycja grupy jest jej najbardziej eksperymentalnym dziełem do tej pory. To ich najcięższy album, intymny i pulsujący. „Nothing as the Ideal” to także pierwszy album zespołu wydany w trzyosobowym składzie.

%%REKLAMA%%

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także