All Time Low w Polsce już w lutym! Poznaliśmy supporty

/ 17 stycznia, 2023


Już w lutym do Polski przyjedzie zespół All Time Low. Wiemy, kto z nimi wystąpi.


Zespół All Time Low wystąpi już 28 lutego 2023 roku w warszawskiej Stodole. Poznaliśmy wykonawców, którzy wystąpią przed zespołem. Będą to Lauran Hibberd i Games We Play. Bilety na koncert nadal są w sprzedaży.

Założony w 2003 roku na przedmieściach Baltimore w stanie Maryland, All Time Low zaczynał jako licealny zespół coverujący, zanim przekształcił się w melodyjny pop-punkowy zespół inspirowany takimi kultowymi kapelami jak New Found Glory i Blink-182. Od przełomowego drugiego albumu „So Wrong, It’s Right” (2007) do ich szóstego LP „Future Hearts” (2015), zespół był filarem Warped Tour. Na późniejszym etapie kariery zespół zaczął więcej eksperymentować z popem, co można usłyszeć na albumie Last Young Renegade z 2017 roku. Na początku 2020 wraz z albumem „Wake Up, Sunshine” zespół wrócił do swoich punkowych korzeni.

Na krążku usłyszeć można gościnne wokale rapera blackbear i zespołu Camino w singlach „Some Kind of Disaster” i „Monster”, z których ten ostatni został ponownie wydany w grudniu 2020 r. z gościnnym udziałem Demi Lovato. W kolejnym roku zespół połączył siły z angielskimi rockmanami Pale Waves na potrzeby singla „PMA”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także