Alter Bridge odwołali trasę koncertową po Europie. Kiedy wrócą do Polski?

/ 9 czerwca, 2020

Koncertowe plany Alter Bridge na połowę tego roku obejmowały również przyjazd do naszego kraju. Zespół miał pojawić się 30 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Grupa, w związku z pandemią koronawirusa, zmuszona została do odwołania całej trasy.

Póki co wiadomo, że Alter Bridge ma w planie odwiedzić Stary Kontynent w najbliższym możliwym terminie, ale nie znamy jeszcze żadnych szczegółów. Polski organizator zapewnił, że zaprosi muzyków do Polski tak szybko, jak tylko będzie to możliwe:

„Walk The Sky”, najnowszy, szósty już w dorobku krążek Alter Bridge ukazał się w październiku zeszłego roku i od razu bardzo dobrze przyjął się zarówno wśród fanów jak i dziennikarzy. Na płycie znalazło się 14 kompozycji, a kwartet w składzie Myles Kennedy (wokal, gitara), Mark Tremonti (gitary, wokal), Brian Marshall (bas) oraz Scott Philips (perkusja) osiągnął na tym krążku twórczy szczyt swoich możliwości.

%%REKLAMA%%

W swojej twórczości Alter Bridge miesza ze sobą elementy różnych rodzajów rocka i metalu, ale nawet najcięższe kompozycje przyprawione są sporą dawką melodii i niesamowitej energii, co najlepiej widoczne jest podczas koncertów grupy, za które formacja ta uwielbiana jest przez fanów jak i krytyków muzycznych. Zespół doceniany jest również przez swoich kolegów po fachu, takich jak np. Slash, Eddie Van Halen, John Paul Jones czy Jimmy Page, którzy gościnnie pojawiali się na scenie podczas koncertów AB.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także