Alter Bridge w Polsce. Czasówka i inne informacje organizacyjne

/ 22 listopada, 2019

Już jutro, 23 listopada na jedynym koncercie w Polsce wystąpi Alter Bridge. Koncert odbędzie się w hali Arena Ursynów.

Plan dnia wygląda następująco:

  • 19.00 – otwarcie bram
  • 20.00 – The Raven Age
  • 20.55 – Shinedown
  • 22.15 – Alter Bridge

Alter Bridge w Polsce – bilety

Ceny: 240 PLN (w przedsprzedaży) oraz 260 PLN (w dniu koncertu)

  • Bilety w dniu dzisiejszym jeszcze w sprzedaży na stronach: www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletin.pl oraz w sieci sklepów Media Markt.
  • Bilety w dniu koncertu dostępne będą na stronie www.ebilet.pl oraz w sieci Media Markt, a także nabyć je będzie można w klubie od godz. 19.00 (w punkcie przy wejściu do hali).

Fanklub Alter Bridge przygotował także specjalną akcję powitalną dla zespołu:

Podobnie jak dwa lata temu w Warszawie, w trakcie koncertu pod sceną pojawi się duża flaga Polski, która zostanie wyniesiona w połowie utworu 'Ghost of Days Gone By'. Flaga powinna przewędrować na rękach fanów do stanowiska realizatorów i stamtąd znów w kierunku sceny. Gdy znajdzie się ponownie w pierwszych rzędach, prosimy fanów o utrzymanie jej tam do końca utworu. Zachęcamy również do spontanicznej zabawy dyrygowanej przez zespół w trakcie utworu 'Metalingus'. W połowie utworu następuje zwolnienie, podczas którego na niektórych koncertach fani siadają, by za chwilę pod kierownictwem wokalisty Mylesa Kennedy'ego wyskoczyć do góry. Zachęcamy fanów do pokazania najbardziej efektownego wyskoku na tej trasie koncertowej.

Więcej informacji o koncercie poniżej:

Najnowszy, szósty już w dorobku krążek Alter Bridge ukazał się 18 października w barwach Napalm Records. Na płycie znalazło się 14 kompozycji, a kwartet w składzie Myles Kennedy (wokal, gitara), Mark Tremonti (gitary, wokal), Brian Marshall (bas) oraz Scott Philips (perkusja) osiąga tutaj twórczy szczyt swoich możliwości. Na „Walk The Sky” zespół czerpiąc z elementów ze swoich dotychczasowych płyt, stworzył coś zupełnie nowego.

%%REKLAMA%%

Więcej o nowej płycie, a także zespole Alter Bridge przeczytacie w najnowszym, listopadowym „Teraz Rocku”. Amerykańskie grupie poświęciliśmy 12-stronicową wkładkę, w której przybliżyliśmy jej historię, a także muzyczne dokonania. Pismo dostępne jest w kioskach w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także