Alter Bridge zagra koncert w Polsce. Znamy szczegóły! [DATA, BILETY]

/ 14 czerwca, 2019

Jedna z najbardziej przebojowych amerykańskich formacji na jednym koncercie w Polsce. Alter Bridge zobaczyć będzie można na żywo 23 listopada w warszawskiej Hali Bemowo. 18 października nakładem Napalm Records ukaże się nowa płyta zespołu, „Walk The Sky” i to właśnie w ramach trasy promującej ten album Alter Bridge zagra w Polsce.

Grupa pojawi się w znakomitym towarzystwie, w roli gości specjalnych wystąpią dwa zespoły: Shinedown oraz The Raven Age.

Alter Bridge w Polsce – bilety

Bilety do sprzedaży trafią 18 czerwca i będą dostępne w następujących cenach:

  • 240 PLN (w przedsprzedaży)
  • 260 PLN (w dniu koncertu)

Dostępne będą także pakiety VIP meet & greet, wszelkie szczegóły odnośnie tych pakietów można znaleźć tutaj: www.alterbridge.com.

Najnowszy, szósty już w dorobku krążek Alter Bridge ukaże się 18 października w barwach Napalm Records. Na płycie znajdzie się 14 kompozycji, a kwartet w składzie Myles Kennedy (wokal, gitara), Mark Tremonti (gitary, wokal), Brian Marshall (bas) oraz Scott Philips (perkusja) osiąga tutaj twórczy szczyt swoich możliwości. Na „Walk The Sky” zespół czerpiąc z elementów ze swoich dotychczasowych płyt, stworzył coś zupełnie nowego. Już samo podejście do pracy nad nowym albumem było zupełnie odmienne niż przy poprzednich płytach formacji.

%%REKLAMA%%

Album powstał na bazie kompletnych pomysłów na utwory, stworzonych przez Kennedy'ego i Tremontiego, a następnie utwory te szlifowane były przez cały zespół i w ten sposób narodził się „Walk The Sky”. Różni się to od poprzedniej metody grupy (od drugiej płyty "Blackbird"), w której Kennedy i Tremonti nad swoimi indywidualnymi pomysłami i riffami pracowali z producentem Michaelem „Elvisem” Baskette, tworząc niektóre z najbardziej cenionych kompozycji zespołu.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także