Alter Bridge zapowiada koncertowe wydawnictwo [WIDEO]

/ 5 września, 2017

Koncertowy album „Live At The O2 + Rarities” opublikowany zostanie już 8 września nakładem Napalm Records. Jest to zapis koncertu, który zespół Alter Bridge zagrał w listopadzie ubiegłego roku w londyńskiej O2 Arenie. Podstawę wydawnictwa stanowi dziewiętnaście utworów pochodzących ze wspomnianego występu, ale to nie koniec niespodzianek – album zawierał będzie również jedenaście kolejnych kawałków, wśród których znalazły się również te wcześniej niepublikowane.

Ozzy Osbourne zdradzał żonę z sześcioma kobietami, w tym z nastolatką

Tak Alter Bridge zapowiada „Live At The O2 + Rarities”:

Na jednej z płyt znajdą się nigdy wcześniej nie publikowane utwory „Cruel Sun” oraz „Solace”, które nagraliśmy podczas sesji do „One Day Remain”, podobnie jak utwór „Breathe” podchodzący z tego samego czasu – ten kawałek opublikowaliśmy tylko na terenie Stanów Zjednoczonych. Do wspomnianych utworów dołożymy kolejne siedem, które do tej pory dostępne były tylko na japońskim rynku.

Wydawnictwo „Live At The O2 + Rarities” będzie dostępne w kilku formatach – na płytach winylowych, CD, czy w końcu w zestawie CD + DVD. Ta ostatnia wersja wzbogacona zostanie o krótki film dokumentalny, który powstał przy okazji koncertu w O2 Arenie.

Wydawnictwo promuje koncertowe wykonanie utworu „Blackbird”, do którego zespół przygotował teledysk tekstowy:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także