„American Horror Story”. Gwiazda powróci w zapowiedzianym właśnie 8. sezonie

/ 5 sierpnia, 2018

„American Horror Story: Apocalypce” – taki pełny tytuł nosił będzie ósmy sezon popularnego serialu. Produkcja została zapowiedziana podczas niedawnej konferencji prasowej, z której dowiedzieliśmy się również o wielkim powrocie – w ósmej odsłonie na ekranie ponownie zobaczymy Jessice Lange, która ponownie wcieli się w postać Constance Langdon (znana z 1. sezonu „American Horror Story”).

„Alf”. Powstanie remake słynnego serialu

Warto dodać, że Lange pojawi się w serialu gościnnie i tylko w jednym odcinku. Szósty epizod, bo o nim mowa, wyreżyserowany został przez Sarah Paulson i będzie to jej reżyserski debiut. Przypomnijmy, że Jessica Lange – zdobywczyni dwóch Oscarów – stanowiła o sile czterech pierwszych sezonów „American Horror Story”. Z formatem pożegnała się w 2015 roku po emisji „American Horror Story: Freak Show”, gdzie zagrała Elsę Mars.

W ósmym sezonie, którego pierwszy odcinek premierę będzie miał 12 września, pojawią się między innymi: Sarah Paulson, Kathy Bates, Evan Peters, Adina Porter, Cheyenne Jackson, Billy Eichner czy Emma Roberts.

Podczas konferencji prasowej potwierdzono ponadto, że zamówione zostały już dwa kolejne sezony „American Horror Story”. Nie znamy żadnych dodatkowych szczegółów związanych z 9. i 10. odsłoną serii.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także