„American Horror Story”. Poznaliśmy tytuł 10. sezonu serialu

/ 22 marca, 2021

Nowy sezon jednego z najpopularniejszych seriali grozy ostatnich lat, „American Horror Story”, ma przed nami coraz mniej tajemnic.


Ryan Murphy, który jest producentem i showrunnerem niezwykle popularnego serialu „American Horror Story”, właśnie zdradził na Instagramie tytuł nowej odsłony serii. 10. sezon zatytułowany został „Double Feature”. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że będzie on opowiadał dwie historie.

W ostatnich tygodniach w mediach społecznościowych potwierdzono, że obecnie trwają prace na planie wspomnianej odsłony „American Horror Story”. Poza tytułem znana jest również jej obsada – na ekranie pojawią się między innymi: Leslie Grossman, Macaulay Culkin, Billie Lourd, Sarah Paulson, Evan Peters, Adina Porter, Lily Rabe czy Angelica Ross.

„American Horror Story” powstaje od 2011 roku. Założeniem serialu jest prezentowanie w każdym sezonie zupełnie nowej historii. W kolejnych odsłonach powtarzają się niektórzy aktorzy, ale mają oni przypisani zupełnie nowe role. Jedne sezony są oceniane lepiej, inne gorzej, ale sama koncepcja „American Horror Story” została doceniona przez krytyków i fanów. To jeden z najchętniej oglądanych seriali grozy ostatnich lat.

KOMENTARZE

Przeczytaj także