Andrzej Łabędzki (eks Lady Pank) walczy o życie syna. Jan Borysewicz prosi o wsparcie [WIDEO]

/ 26 stycznia, 2021

Syn Andrzeja Łabędzkiego choruje na poważną chorobę genetyczną. Były muzyk Lady Pank prosi o pomoc, a wspiera go w tym Jan Borysewicz.


3-letni syn Andrzeja Łabędzkiego, byłego gitarzysty zespołu Lady Pank, cierpi na chorobę genetyczną zwaną zespołem Noonan. Chłopiec wymaga stałej opieki, a także pomocy specjalistów – kardiologa, genetyka czy neurologa. Leczenie jest bardzo kosztowne, dlatego muzyk poprosił o wsparcie finansowe.

W sprawie Andrzeja Łabędzkiego wypowiedział się również jego kolega z Lady Pank, Jan Borysewicz. Artysta opublikował specjalne wideo na swoim profilu w serwisie Facebook.

Mam do was serdeczną prośbę. Okażcie dobre serce i pomóżmy Andrzejowi w walce o zdrowie jego ciężko chorego synka. My jako zespół Lady Pank już to robimy. Na dole macie link, bądźcie hojni kochani, bardzo serdecznie wam dziękuję i pozdrawiam.

– powiedział na nagraniu Borysewicz.

Poniżej wspomniany wpis:

Andrzej Łabędzki był gitarzystą Lady Pank w latach 1994-2001, a zadebiutował z zespołem płytą „Na Na”. Wziął również udział w nagraniach takich płyt jak „Międzyzdroje”, „Zimowe graffiti”, „W transie” czy „Łowcy głów”. Sam również komponował – jest autorem piosenki pt. „Mały rastaman”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także