Andy Biersack (Black Veil Brides) zmienia podejście do mediów społecznościowych

/ 25 maja, 2017

Zmieniając całkowicie swoje podejście zdecydował się odblokować wszystkich, którzy wcześniej w jakiś sposób wywołali jego dezaprobatę. Takie podejście do sprawy ma zmienić negatywy w pozytywy.

Black Veil Brides. Nowy album już we wrześniu

W najnowszym poście, który pojawił się na Instagramie, artysta dokładnie tłumaczy, czemu zdecydował się na takie działanie. Wyznał, że czuł się zmęczony atakami ze strony innych użytkowników social mediów. Znalazł jednak inne rozwiązanie na tego typu zachowania od ciągłego wciskania przycisku „blokuj”.

W najnowszym poście stwierdza, że chciałby doprowadzić do ponownego połączenia się ze swoimi obserwatorami, aby jego media społecznościowe stały się miejscem aktywnym.

Chcę wrócić do swoich mediów społecznościowych, chcę zaufać wam ponownie. Chcę abyśmy znów byli przyjaciółmi tak jak wcześniej. Chcę wiedzieć, że nie przychodzicie tutaj po to, aby mnie skrzywdzić i wiem, że ja nie chcę skrzywdzić was. Chciałbym aby nasza armia i nasza rodzina była połączona człowieczeństwem oraz miłością. Więc mówiąc to wszystko odblokowuje wszystkie profile, które obserwują moje media społecznościowe. Chcę tutaj wrócić i móc publikować posty, móc być aktywnym i połączyć się z wami. Daje wam moje zaufanie.

Andy w swoim poście wytłumaczył również czemu był zmuszony do blokowania innych użytkowników przez co tracili oni możliwość obserwacji jego profilu.

Byłem atakowany, podobnie jak moja żona i nawet moi rodzice przez wiele takich „fanowskich” profili i w odpowiedzi zrobiłem to, do czego każdy z nas jest przyzwyczajony – zablokowałem ich konta i kontynuowałem dalej swój dzień. Jednak z czasem zauważyłem, że mam coraz mniejszą ochotę na zaglądanie na swoje profile społecznościowe, nawet tylko po to, aby zaznaczyć tam swoją dzienną aktywność, naciskanie przycisku „zablokuj” stało się żmudnym procesem.

Biersack pod swoim solowym pseudonimem, Andy Black, wystąpi w tym roku na Vans Warped Tour, które trwa od 16 czerwca aż do 6 sierpnia.

W międzyczasie Black Veil Brides zakończyli nagrywać swój najnowszy album, który ma ujrzeć światło dzienne we wrześniu. Tytuł wydawnictwa nie jest jeszcze znany, jednak wiadomo, że zostanie on wydany za pośrednictwem producenta Johnego Feldmanna.  

ag

KOMENTARZE

Przeczytaj także