Muzycy Black Veil Brides i Asking Alexandria wystąpią w filmie „American Satan”

/ 18 czerwca, 2017

Film będzie nosił tytuł „American Satan” i prócz Biersacka oraz Bruce'a wystąpią w nim również: Malcolm McDowell („Mechaniczna pomarańcza”), Mark Boone Junior („Sons of Anarchy”) i John Bradley („Gra o Tron”).

Andy Biersack (Black Veil Brides) zmienia podejście do mediów społecznościowych

„American Satan” został wyreżyserowany przez właściciela Sumerian Records, Asha Avildsena. Pierwsze informacje na temat powstawania tej produkcji trafiły do sieci w 2016 roku. Jego premiera datowana jest na 13 października tego roku.

Warto także zauważyć, że film został wyprodukowany we współpracy z Andym Gouldem, który pracował przy produkcji filmów grozy takich jak: „Dom 1000 trupów” oraz „Lords of Salem”.

Film nie wydaje się silnie uderzać w sferę horrorów, ale zapewne będzie posiadać elementy nawiązujące do tego typu produkcji. Jest to szczególnie ważne ze względu na McDowella, który odegrał rolę dr. Samuela Loomisa w filmie „Zombie Halloween”. Wydaje się, że w „American Satan” pojawi się w swojej filmowej strefie komfortu.

Z zajawki wynika, że film będzie opowiadał o młodym rockowym zespole, którego członkowie zrezygnują z college'u na rzecz osiągnięcia szczytu swoich marzeń – będą próbowali podbić rockową scenę i nie cofną się przed niczym. Nawet jeśli ma to oznaczać… sprzedanie swojej duszy diabłu.

ag

KOMENTARZE

Przeczytaj także