Andy Sneap zawiedziony decyzją Judas Priest. Wydał oświadczenie

/ 11 stycznia, 2022


Gitarzysta wydał oświadczenie, w którym twierdzi, że to nie on podjął decyzję o zaprzestaniu koncertowania z Judas Priest.


Wczoraj Judas Priest poinformował, że wyruszy w trasę w czteroosobowym składzie, bez Andy’ego Sneapa, który poświęci się pracy producenckiej. Andy Sneap wydał oświadczenie, w którym przyznaje, że jest zawiedziony taką decyzją.

Sneap pisze:

Rob zadzwonił do mnie w ubiegły poniedziałek i poinformował, że chcą grać jako kwartet. Czuję się tym niezwykle zawiedziony po tym całym czasie spędzonym razem, ale szanuję tę decyzję, gdyż mają wizję tego, jak chcą to rozegrać. To zawsze było tymczasowe rozwiązanie i jak już mówiłem będę zespołowi pomagał jak tylko będę mógł, nawet jeśli oznaczać to będzie rozstanie. W przyszłym miesiącu będziemy dalej pracowali nad nowym albumem, przygotowując zabójczego następcę „Firepower”.

Judas Priest kończy prace nad nowym albumem studyjnym. Grupa świętuje także 50-lecie istnienia. Wśród zaplanowanych koncertów ma także występ na Mystic Festival, który odbędzie się w stoczni gdańskiej w dniach 2-4 czerwca 2022 roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także