Angus Young mówi, czy AC/DC planował nagranie płyty z Axlem Rose’em

/ 18 lutego, 2021


Axl Rose zagrał trasę koncertową z AC/DC. Czy grupa myślała o nagraniu płyty z wokalistą Guns N’ Roses?


Axl Rose w 2016 roku ruszył w trasę jako wokalista AC/DC. Niedługo potem zespół zabrał się do pracy nad nowym albumem studyjnym, który w 2020 roku ukazał się pod tytułem „Power Up”. Na płycie zaśpiewał Brian Johnson.

Czy zespół brał pod uwagę możliwość nagrania płyty z Axlem. Takie pytanie usłyszał podczas wywiadu dla „Rock Antenne” Angus Young. Odpowiedział:

Taka możliwość nigdy nie była brana pod uwagę. Axl nam pomógł. Sam się zgłosił, bo w tamtej chwili, szczerze mówiąc, nie wiedzieliśmy, co robić. Powiedział, że chętnie nam pomoże, jeśli nie będzie to kolidowało z jego planami. Bardzo go za to szanuję. Zachował się bardzo profesjonalnie. Jest dużym fanem, zwłaszcza okresu z Bonem, bardzo się z tego cieszył, a ja będę mu za to zawsze wdzięczny.

Teraz Axl Rose wraz z Guns N’ Roses podobno pracuje nad nowym albumem studyjnym. Niestety, grupa pilnie strzeże tajemnicy i nie wiemy, na jakim etapie są prace i kiedy należy się spodziewać premiery płyty.

Więcej o Guns N’ Roses znajdziesz w Wydaniu Specjalnym poświęconym tej grupie, teraz dostępnym w pakiecie z innymi Wydaniami.

5X WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także