Angus Young wskazał ulubiony utwór z najnowszej płyty AC/DC

/ 2 stycznia, 2021

Choć album „Power Up” jest muzycznie niezwykle równy, Angus Young był w stanie wskazać swój ulubiony utwór z wydawnictwa.


Opublikowany pod koniec ubiegłego roku album „Power Up” został doceniony przez fanów i krytyków. Sugerowali nawet, że to najlepsze wydawnictwo AC/DC od 1990 roku. To subiektywne opinie, ale na pewno wielu doceniło nową płytę weteranów rocka.

Angus Young zapytany został przez „Classic Rock”, który jego zdaniem utwór z „Power Up” jest najlepszy. Wybrał jeden, choć ostatecznie postawił na odpowiedź dyplomatyczną:

Bardzo lubię utwór otwierający, czyli „Realize”. Lubię jednak wszystkie – „Rejection”, „Shot In The Dark”, „Wild Reputation”, „Demon’s Fire”, a także „Money Shot”, który jest moim zdaniem wspaniałym utworem. Jestem trochę stronniczy, wiesz?

– zażartował lider AC/DC.

Wokalista Brian Johnson na podobne pytanie nie odpowiedział, ponieważ uważa, że wskazanie jednego najlepszego utworu z „Power Up” jest niemożliwe. – To jak próbować wskazać ulubiony utwór Beatlesów – zakończył ze śmiechem wokalista.

KOMENTARZE

Przeczytaj także