Arch Enemy z kolejnym singlem z zapowiedzianej niedawno płyty „Deceivers” [WIDEO]

/ 7 lutego, 2022

Kompozycja „Handshake With Hell” to kolejna zapowiedź nowej płyty Arch Enemy.


Płyta zatytułowana „Deceivers”, najnowsza w dorobku metalowców z Arch Enemy, opublikowana zostanie 29 lipca tego roku nakładem Century Media Records. Na płycie znajdzie się jedenaście premierowych kompozycji.

Do niedawna dwie z nich były nam znane – mowa o opublikowanych wcześniej przez zespół „Deceiver, Deceiver”, a także „House of Mirrors”. Zgodnie z zapowiedzią Arch Enemy opublikowali właśnie kolejny singiel – „Handshake With Hell”.

Michael Amott o nowej płycie zespołu:

Bez wątpienia, zawsze jest to wyzwanie, by za każdym razem podnosić poprzeczkę zarówno w pisaniu utworów, jak i w ich produkcji, i może się to wydawać nieco zniechęcające, zanim się za to zabierzemy. Ale kiedy już zaczniemy i w pełni zanurzymy się w procesie twórczym, to naprawdę jakby nic innego nie istniało na świecie i jesteśmy bardzo skupieni. I uwierzcie lub nie, ale w większości przypadków mamy mnóstwo zabawy przy tworzeniu tej muzyki! Przy nagrywaniu „Deceivers” nie było inaczej. Po raz kolejny odcięliśmy się od świata zewnętrznego i zagłębiliśmy się w strefę artystyczną.

Tracklista „Deceivers”:

 1. Handshake With Hell
 2. Deceiver, Deceiver
 3. In The Eye Of The Storm
 4. The Watcher
 5. Poisoned Arrow
 6. Sunset Over The Empire
 7. House Of Mirrors
 8. Spreading Black Wings
 9. Mourning Star
 10. One Last Time
 11. Exiled From Earth

Okładka „Deceivers”:

KOMENTARZE

Przeczytaj także