Archive opublikowali kolejną zapowiedź nowej płyty [WIDEO]

/ 19 stycznia, 2022

Zespół Archive publikuje kolejny singiel z płyty „Call to Arms & Angels”.


Archive zapowiedzieli niedawno dwunasty studyjny album, „Call to Arms & Angels”. Płyta będzie pierwszym studyjnym krążkiem zespołu od czasu wydanego w 2016 roku „The False Foundation”.

Premiera nowego wydawnictwa Archive przewidziana jest na 8 kwietnia tego roku. Zespół zaprezentował właśnie kolejny singiel zapowiadający album. Mowa o kompozycji pt. „Fear There & Everywhere”:

Darius Keeler o powstawaniu albumu:

Nam jako artystom refleksja nad tymi czasami przyniosła mrok i gniew, ale także dziwny rodzaj inspiracji, który był czasami niepokojący. Te nowe doświadczenia pozwoliły nam docenić siłę muzyki i dostrzec, jakie mamy szczęście, że możemy wyrażać nasze uczucia w ten sposób.

Przypomnijmy, że przedsprzedaż dwunastego krążka Archive rozpoczęła się już w ubiegłym roku, gdy zespół poinformował, że ujrzy on światło dzienne na początku 2022 roku. Było to o tyle niezwykłe wydarzenie, że każdy zamawiający miał szansę na udział w losowaniu tak zwanego „Złotego biletu”, który upoważniał do darmowego udział w dowolnym koncercie Archive w 2022 roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także